Markedsplads

Klik her for at oprette en profil



Adresse 

Hellerup Fægte-Klub
Strandparksvej 46
DK-2900 Hellerup 
 
CVR-nr. 23494116
 
Kontonr. i Jyske Bank: 
5011-1160292 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Er du interesseret i at blive medlem, så skriv til formand@hellerupfaegteklub.dk 

Bestyrelsen

Formand Mia Maja Frederiksen   formand@hellerupfaegteklub.dk
Næstformand Nathalie Ahl   naestformand@hellerupfaegteklub.dk
Kasserer Adrien Lefeuvre   kasserer@hellerupfaegteklub.dk
Sekretær Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
Medlem Christian Søttrup
  medlem@hellerupfaegteklub.dk
Suppleant Johannes Eiler
  suppleant1@hellerupfaegteklub.dk
Suppleant Vivian Bækmand   suppleant2@hellerupfaegteklub.dk
 

Trænere 

 Sportschef  Hugo Dergal  60 21 20 87
 sportschef@hellerupfaegteklub.dk
 Træner  Viktor Emil Gaardsted  61 78 45 24
 vigaardsted@gmail.com
 Træner  Nick Lapuste  60 21 98 33  cip.lapuste@gmail.com

Events 

Koordinator Troels Robl
events@hellerupfaegteklub.dk

Klubbens drift 

Fægtesalen Vivian Bækmand   suppleant2@hellerupfaegteklub.dk
Webmaster Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Indlæg på hjemmesiden Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Medieansvarlig (Fb, Insta, Snapchat) Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Nøgleansvarlig Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Indmeldelse og ændring af medlemskab Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
Skabsansvarlig Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
Udbygningsansvarlig Hans von der Osten   hans@vonderosten.dk
Pistemester Jimmy Bækmand   pistemester@hellerupfaegteklub.dk
 

Klubbens udvalg 

Eliteudvalg Frederik von der Osten   fvdo@live.dk
 

Andre sponsorer

Denne side er drevet af Klubmodul.dk