Markedsplads

Klik her for at oprette en profil


Adresse 

Hellerup Fægte-Klub
Strandparksvej 46
DK-2900 Hellerup 
 
 
CVR-nr. 23494116
 
Kontonr. i Jyske Bank: 
5011-1160292 
 

Bestyrelsen 

Formand Mia Maja Frederiksen   formand@hellerupfaegteklub.dk
Næstformand Johannes Eiler   naestformand@hellerupfaegteklub.dk
Kasserer Andreas Busk Bonde   kasserer@hellerupfaegteklub.dk
Sekretær Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
Medlem Birgitte Sølling
  medlem@hellerupfaegteklub.dk
Suppleant Majken Linnemann
  suppleant@hellerupfaegteklub.dk
Suppleant Vivian Bækmand   suppleant2@hellerupfaegteklub.dk
 

Trænere 

 Træner  Viktor Emil Gaardsted  61 78 45 24
 vigaardsted@gmail.com
 Træner  Nick Lapuste  60 21 98 33  cip.lapuste@gmail.com

Events 

Instruktør Mads Eriksen 40856140 events@hellerupfaegteklub.dk

Klubbens drift 

Fægtesalen Vivian Bækmand   suppleant2@hellerupfaegteklub.dk
Webmaster Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Indlæg på hjemmesiden Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Medieansvarlig (Fb, Insta, Snapchat) Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Nøgleansvarlig Patrick Jørgensen   webmaster@hellerupfaegteklub.dk
Ændring af medlemskab og udmeldelse Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
Skabsansvarlig Christine Olsen   sekretaer@hellerupfaegteklub.dk
 

Klubbens udvalg 

Eliteudvalg Frederik von der Osten   fvdo@live.dk
 


Denne side er drevet af Klubmodul.dk